Penzion Milena ubytovanie Hranice

Penzion Hranice Milena

Priamo v areáli moravských kúpeľov Teplice nad Bečvou, cca 200m od hlavnej kúpeľnej kolonády a pritom v kľudnej zeleni na brehu rieky Bečvy, Vám ponúkame lacné ubytovanie v útulnom rodinnom penzióne. Hostia môžu navyše ochutnať vynikajúce moravské víno v miestnom obchodíku.

Prevádzku penziónu Milena je možné využiť od 1/5 do 30/10 mesiace v roku.

Hranice na Morave Penzión Milena ubytovanie
Trojposchodová budova penziónu má pre Vás k dispozícii ubytovanie v 11 dvojposteľových izbách a 8 jednolôžkových izbách s možnosťou 4 prísteliek. Dve jednolôžkové izby sú vybavené WC. Ostatné sociálne vybavenie predstavuje 13x WC a 8 sprchovacích kútov a je umiestnené príhodne v blízkosti všetkých izieb.

Ubytovanie Hranice penzión Milena služby
V prízemí je spoločenská miestnosť s TV. Je tu tiež k dispozícii chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Podľa želania je možný prenájom televízie aj na izbu. V ponuke sú jednoduché raňajky na izbu za cenu 45 Kč / osobu. Bezplatné parkovanie pre Váše auto priamo pred budovou penziónu. Pri penzióne môžete využívať príjemné vonkajšie posedenie v tieni, jednoduché ohnisko a prenosný gril. Možnosti stravovania v blízkom okolí - v kúpeľných sanatóriách, kúpeľných kaviarňach alebo v neďalekých Hraniciach (mesto sa nachádza cca 3 km od kúpeľného areálu) alebo dovoz pizze na izbu na základe telefonickej objednávky. V penzióne je aj predaj výborných moravských vín. Po dohode Vám zabezpečí umiestnenie karavanu na pozemku penziónu. Je možný aj pobyt so psom.

Penzion Milena ubytovanie Hranice na Morave aktivity
Možno využiť miestne tenisové kurty, minigolf, ihrisko na petangue, výpožičku bicyklov či Nordic walking palíc apod. Kúpele ponúkajú rad liečebných, relaxačných aj wellness procedúr s využitím unikátneho prírodného liečivého zdroja - alkalickej kyselky. Neďaleko penziónu môžete vyskúšať aj účinky Soľnej jaskyne alebo terapiu extrémnym mrazom v poláriu Arktika. V penzióne Milena Vám radi poradia a sprostredkujú nákup jednotlivých procedúr, všetko môžete naviac zadarmo konzultovať s odbornou kúpeľnou lekárkou. Neďaleké Hranice majú novú plaváreň / aquapark s množstvom vodných atrakcií, sáun a pary.

Penzión Milena sa nachádza na pokojnom mieste, ktoré je ideálne pre strávenie príjemnej dovolenky, pretože ponúka zdravú kúpeľnú klímu i turisticky zaujímavé okolie. Penzión Milena je výhodnou možnosťou pre pobyty kúpeľných pacientov s príspevkovou kúpeľnou liečbou zdravotných poisťovní.

Ubytovanie na rozhraní Hranice na Morave a kúpele Teplice nad Bečvou navigácia
Doprava je možná autobusom alebo vlakom do stanice Hranice na Morave, potom MHD smer Teplice nad Bečvou priamo do areálu kúpeľov. Autobusová zastávka MHD na znamenie sa nachádza cca 100 m od penziónu. Zo stanice Hranice na Morave pre Vás radi v penzióne zabezpečia odvoz do / z penziónu. Prosíme upozornite nás na túto skutočnosť pri objednávke pobytu. Vlastným automobilom - zjazd na Teplice nad Bečvou z rýchlostnej cesty smer Brno - Olomouc - Ostrava.
Penzion Hranice Milena - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Hranice Milena - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Hranice Milena - k dispozícii letná terasaPenzion Hranice Milena - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Hranice Milena - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Hranice Milena - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Milena ubytovanie Hranice Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 0 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 16 m/s